Holoda Péter, Mozsár Alex és Senánszky Petra is aranyérmet szerzett a  birminghami Világjátékokon | Városi Kurír
Holoda Péter, Mozsár Alex és Senánszky Petra is aranyérmet szerzett a birminghami Világjátékokon | Városi Kurír

Alex Mozsár great performance on 800 sf - Finswimming World Cup -  Finswimmer Magazine - Finswimming NewsFinswimmer Magazine - Finswimming News
Alex Mozsár great performance on 800 sf - Finswimming World Cup - Finswimmer Magazine - Finswimming NewsFinswimmer Magazine - Finswimming News

Mozsár Alex Archívum - BácsHír

CMAS Uszonyosúszó Felnőtt Európa-bajnokság - 3. nap - Magyar Búvár  Szakszövetség
CMAS Uszonyosúszó Felnőtt Európa-bajnokság - 3. nap - Magyar Búvár Szakszövetség

Világjátékok 2022 – Három arany, két ezüst, három bronz az első napon –  Sportbánya
Világjátékok 2022 – Három arany, két ezüst, három bronz az első napon – Sportbánya

Búvárúszás: Dimák Dávid bronzérmet szerzett az Eb-n | OrosCafé

Mozsár Alex lett az év férfi sportolója Gyöngyösön - Kékes Online

Uszonyosúszó Eb - Két arany- és egy ezüstérem a nyitónapon | ma7.sk

Uszonyosúszó Eb: Két arany- és egy ezüstérem a nyitónapon

Uszonyosúszó Eb: Már öt aranynál tart a magyar válogatott

Bukor Ádám és Mozsár Alex révén négy éremmel gazdagodtak a gyöngyösi Mátra  Erőmű BK versenyzői - 3200- Gyöngyös hírei
Bukor Ádám és Mozsár Alex révén négy éremmel gazdagodtak a gyöngyösi Mátra Erőmű BK versenyzői - 3200- Gyöngyös hírei

Többen is Mozsár nyomdokain - Kékes Online

Petra Senánszky - uszonyosúszó - Ma 50m uszonyos gyorson sikerült nyernem🥇 Mozsár  Alex (Mátrai Erőmű Búvárklub versenyzője) pedig harmadik helyen ért célba a  juniorok között, 200m felszíni úszásban🥉 | Facebook
Petra Senánszky - uszonyosúszó - Ma 50m uszonyos gyorson sikerült nyernem🥇 Mozsár Alex (Mátrai Erőmű Búvárklub versenyzője) pedig harmadik helyen ért célba a juniorok között, 200m felszíni úszásban🥉 | Facebook

Mai második érem az Eb-n!! Mozsár Alex 400 méteres férfi búvárúszásban  ezüstérmet szerzett!🥈❤️😎 #finswimming #europeanchampionship... - Magyar  Búvár Szakszövetség - Hungarian Divers Federation | Facebook
Mai második érem az Eb-n!! Mozsár Alex 400 méteres férfi búvárúszásban ezüstérmet szerzett!🥈❤️😎 #finswimming #europeanchampionship... - Magyar Búvár Szakszövetség - Hungarian Divers Federation | Facebook

Uszonyosúszó Európa-bajnokság – Tíz arany, öt ezüst és négy bronz lett a  vége – Sportbánya
Uszonyosúszó Európa-bajnokság – Tíz arany, öt ezüst és négy bronz lett a vége – Sportbánya

Uszonyosúszó Európa-bajnokság – Már öt aranynál tart a magyar válogatott |  JochaPress.hu
Uszonyosúszó Európa-bajnokság – Már öt aranynál tart a magyar válogatott | JochaPress.hu

úszás – Sportugynok.hu

Alex Mozsár világjátékok csúccsal... - Mátrai Erőmű Búvárklub | Facebook

HEOL - A gyöngyösi Mozsár Alex csúccsal szerzett aranyérmet a Világjátékokon

Véget ért az uszonyosúszók Európa-bajoksága, remekeltek az adorjános  versenyzők | Kaposvár Most.hu
Véget ért az uszonyosúszók Európa-bajoksága, remekeltek az adorjános versenyzők | Kaposvár Most.hu